با وبیت و تیم پشت آن آشنا شوید!

هیچ وقت قصد نداشتیم تنها برنامه‌نویس باشیم. دغدغه خلق محصولی دیجیتالی و قابل توسعه، اولین بار در دی ماه ۱۴۰۱ به سراغ ما آمد و در بهمن همان سال، منجر به تولد مجموعه CMS شد که بعدها وبیت نام گرفت. وبیت حاصل تلاش ما است برای آن که با بهره‌گیری از دانشی که در فضای طراحی وبسایت و اپلیکیشن کسب کرده‌ایم و همچنین با شناختی که حاصل سال‌ها فعالیت و حضور موثر در بازار است، محصولی فروشگاهی به دور از پیچیدگی‌های معمول طراحی اپلیکیشن‌های اختصاصی و متناسب با طیف گسترده‌ای از مخاطبین ارائه دهیم.

وبیت، یک وب اپلیکیشن فروشگاهی با قابلیت شخصی‌سازی است که به شما این امکان را می‌دهد که با صرف وقت و هزینه‌ای بسیار کمتر از توسعه یک وبسایت از صفر، صاحب فروشگاه آنلاین خودتان شوید؛ فروشگاهی که می‌تواند کسب‌وکار شما را، چه چه محصول فیزیکی بفروشد و چه محصولات دیجیتال، یک گام فراتر ببرد.

هسته اولیه تیم وبیت، با رضا کرمی، حسین موتمن و احسان شریعتی شکل گرفت که همگی از زمان دبیرستان با یکدیگر آشنا بودند. این سه نخستین بار از طریق تحصیل در رشته مهندسی کامپیوتر و بعد از آن با تاسیس وبیت، مسیرشان به هم گره خورد. آن‌ها از همان ابتدا تلاش کرده‌اند تا با حوصله و دقتی مثال‌زدنی، محصول خود را به‌نحوی توسعه دهند که بتوان آن را برای نیازهای مشتریان متناسب‌سازی و دردسترس ساخت؛ محصولی که قرار است فاصله شما تا فروشگاه دلخواهتان را از همیشه کمتر کند.

در وبیت، همه‌چیز همان‌گونه است که به نظر می‌رسد؛ چرا که شفافیت و صداقت، از اصلی‌‌ترین ارزش‌های ما هستند. وبیت، تلاش می‌کند تا جسورانه با چالش‌های بزرگ و کوچک روبه‌رو شده و از پس آن‌ها کمی پخته‌تر و باتجربه‌تر بیرون بیاید. برای ما تعهد به انجام صحیح و تمام و کمال هرکار و حفظ یکپارچگی و کیفیت محصولات در تمامی طول سفر کاربر، اهمیتی غیرقابل انکار

هم‌بنیان‌گذاران وبیت، از نگاه خودشان

سوالات متداول

وبیت یک وب‌اپلیکیشن است که به شما این امکان را می‌دهد تا یک فروشگاه آنلاین اختصاصی با زیرساختی بسیار قوی و متناسب با نیازهای خود داشته باشید.
وبیت در مقایسه با سایر پلتفرم‌ها به‌ شدت توسعه ‌پذیر است. علاوه بر آن، وبیت به‌ شما وب‌اپلیکیشنی ارائه می‌دهد که دقیقاً براساس نیازها و انتظارات شخص شما طراحی شده. در نهایت، وبیت از نظر قیمتی به‌شدت مناسب بوده و به‌سرعت نیز در اختیار شما قرار می‌گیرد.
هرکس که قصد فروش محصول، خواه فیزیکی و خواه دیجیتال را داشته باشد، فارغ از حجم محصولات و حوزه فعالیت، می‌تواند از خدمات وبیت استفاده کند.
با پشتیبانی یک تیم برنامه‌نویسی قوی، امکان اتصال وبیت به دیگر سیستم‌ها و پلاگین‌ها درصورت درخواست شما وجود دارد.
وبیت توسط تعدادی برنامه‌نویس متخصص و اختصاصاً برای داشتن یک فروشگاه همه فن حریف توسعه شده است و به همین علت در مقایسه با وردپرس انتخاب سریع‌تر و مناسبت‌تری است. همچنین وبیت به‌نسبت وردپرس کنترل بیشتری روی چگونگی طراحی و اداره فروشگاه به شما می‌دهد. در نهایت، وبیت از تکنولوژی تازه‌تری نسبت به وردپرس استفاده می‌کند.
وبیت به‌دقت از تمامی پروتوکل‌ها و اصول امنیت داده پیروی می‌کند و تیم پشتیبانی آن کاملاً آمادگی مقابله با انواع تهدیدهای امنیتی و داده‌محور شما را دارد.
ما در وبیت به‌شدت به همراهی شما اهمیت می‌دهیم و آمادگی پاسخگویی به تمامی سوالات شما پیش‌تر، حین و پس از ثبت سفارش هستیم.
وبیت وب‌اپلیکیشنی بسیار سریع است؛ نبود پلاگین‌های بلااستفاده‌ی حجیم و استفاده از تکنولوژی‌های به‌روز، درکنار امکان توسعه بلاگ، به‌شما امکان داشتن فروشگاهی کاملاً سئو شده را می‌دهد.
کار وبیت صرف ارائه خدمات از پیش طراحی شده نیست. در وبیت فیچرهای محصولی دقیقاً براساس نیازهای کسب‌وکار شما توسعه داده می‌شوند تا به‌طور مشخص به حل مسئله شما کمک کنند.
هزینه دست یافتن به وب‌اپلیکیشن اختصاصی شما از طریق وبیت، حدود ۱۰ برار کمتر از هزینه طراحی یک وبسایت از صفر است. برای اطلاع دقیق از قیمت می‌توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
وبیت این امکان را برای شما فراهم می‌کند تا به راهکارهای شخصی‌سازی شده مبتنی بر هوش مصنوعی برای کسب‌وکار خود دسترسی پیدا کنید. برای دسترسی به یک فیچر به‌خصوص، می‌توانید آن را با کارشناسان ما درمیان بگذارید.
توسعه فروشگاه توسط وبیت ۵ برابر سریع‌تر از طراحی یک فروشگاه از صفر است. با این حال مدت زمان آماده‌سازی وب‌اپلیکیشن اختصاصی شما به‌نیازهای کسب‌وکارتان وابسته است.
وب‌اپلیکیشن نسل جدید وب‌سایت‌ها است که امکانات بیشتری به نسبت یک وبسایت عادی در اختیار شما قرار می‌دهد و برخلاف یک اپلیکیشن عادی، نیاز به نصب روی سیستم‌عاملی ندارد.
وبیت همواره تلاش می‌کند راهکاری ارائه دهد که دقیقاً مبتنی بر نیازهای شماست. به‌همین علت، شما می‌توانید به فراخور نیازهای خود درخواست کنید تا بخش‌هایی از دمویی که در اختیارتان قرار می‌گیرد حذف شده و یا بخش‌هایی به آن اضافه شود.